«  Грудень 2011  »

Головна » 2011 » Грудень » 01
ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 01.12.2011, 16:57 |

1 грудня - Всесвітній День боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми. Учні Карлівської  гімназії   імені Ніни Герасименко  на чолі з учителем Журою О.Є. провели флеш-моб"Ми - за здоровий спосіб життя!".
   Акція проводилась з метою пропаганди здорового способу життя та висловленням власної позиції дітей до прояву негативних явищ , які заважають жити у здоровому суспільстві. Адже,  кожного року в Україні від хвороб, викликаних шкідливими звичками, помирають тисячі людей. Цифра зростає кожного року.
   Учасники цього заходу власноруч виготовили плакати,  лозунги на яких відображалася особиста позиція що до цих проблем.  Із ними, діти вирушили з шкільного подвір’я  до центральної площі міста, закликаючи перехожих не залишатися байдужими до свого здоров'я та бути толерантними до ... Читати далі »