Головна » Файли » Шкільна газета

У категорії матеріалів: 5
Показано матеріалів: 1-5

АвторАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 13.04.2015, 19:59 | Раздел: Шкільна газета

12 березня  у 3- А класі була проведена виховна година  на тему « Твої права та обов’язки», на яку було  запрошено учителя  правознавства  Мороз Л. М.  Ця зустріч змусила  кожного задуматись над своєю власною поведінкою, навчила правдиво оцінювати різні життєві ситуації.  Учні із задоволенням слухали розповідь  Людмили Миколаївни ,задавали безліч запитань щодо положень , записаних у Конвенції ООН про права дитини , Конституції України ,навіть дискутували.  А ще вчитель провела цікаву вікторину на правову тематику, в якій порушувалась проблема захисту прав казкових героїв, адже даючи оцінку діям тих чи інших персонажів, діти вчаться відрізняти добро від зла, погані вчинки від добрих, вчаться цінувати людські цінності: добро, милосердя, співчуття.
Ось таку казкову вікторину Людмила Миколаївна проводила з третьокласниками:
1. Згадайте казку О.Толстого "Золотий ключик" або "Пригоди Буратіно". Назвіть персонажів, які скоювали правопорушення.
2. Казка Г.Х. Андерсена "Дюймовочка". Які злочини вчинили проти "Дюймовочки"?
3. Російська народна казка "Колобок". Які права встиг використати Колобок у своєму житті?

4. Казка "Попелюшка". Які права Попелюшки порушувалися в цій казці? Хто їх порушував?
 5. Казка "Вовк і семеро козенят". Яке покарання вовка за вчинений ним злочин? Що це був за злочин?
6. Російська народна казка "Колобок". Чи правильно зробив Колобок, коли втік з дому? Поясніть свою думку.
7. Казка Ш. Перро "Кіт у чоботях". Чи скоїв якесь правопорушення кіт у чоботях? Поясніть.
8. Казка Г.Х. Андерсена "Снігова королева". Який злочин учинила Снігова королева?
9. Казка "Колобок." Чи порушували права Колобка дід та баба? Поясніть свою думку.
 10. Російська народна казка "Колобок". Чи правильно зробив Колобок, коли втік з дому? Поясніть свою думку.

АвторАвтор: Владислав_Васько | ДатаДата: 22.12.2010, 22:43 | Раздел: Шкільна газета

АвторАвтор: Владислав_Васько | ДатаДата: 22.12.2010, 22:01 | Раздел: Шкільна газета