«  Листопад 2010  »

Головна » 2010 » Листопад » 03
ДодавАвтор: Владислав_Васько | ДатаДата: 03.11.2010, 20:17 |

І знову осіння казка завітала у гімназію

Знову осінь сонячними барвами заграла
Срібна павутинка, як струна бринить
Ніжна ця мелодія всіх зачарувала
І хочеться радіти, мріять і творить

Осінь – дивна пора. Вона зачаровує нас своєю невимовною красою, в якій поєднується і радість і смуток. Осінь пробуджує почуття прекрасного, окрилює, надихає на творчість, створює справжні чудеса! Все як у казці! У цьому ви впевнитесь, завітавши до гімназії в цю пору. Тут у вересневі дні проходить свято творчості і краси, виставка – конкурс виробів з природнього матеріалу «Чарівна казка осені».
Різноманітні вироби з овочів, фруктів, природнього матеріалу, різнокольорових листочків, квітів не залишать вас байдужими, адже зроблені вони працьовитими дитячими руками разом з цілою родиною.
Особливо вирізнялися роботи учнів 3-А кл. (класовод Олена Вікторівна Губарь), 2-А кл. (класовод Лариса Олексіївна Ляпота), 1-Б кл.(класовод Ірина Василівна Яковлєва) своєю оригінальністю, майстерністю виконання, масовістю. Дуже важко було членам парламенту, та … журі обирати найкращих, адже всі роботи заслуговують на увагу.
Та основне – хороший настрій, приємні враження, спілкування з друзями, батьками, можливість відчути тепло єдиної гімназійної родини.

Кращі роботи конкурсу:

всіх учасників виставки – конкурсу
виробів з природних матеріалів
«Чарівна казка осені»
Кращі роботи:

1-А

Шибилист В. «Букет»
Швець Ангеліна «Весільний букет осені»
Агурєєва Віола «Натюрморт»

1-Б
Дузенко Антон «Сова»
Дузенко Антон «Птах щастя»