«  Березень 2011  »

Головна » 2011 » Березень » 03
ДодавАвтор: Владислав_Васько | ДатаДата: 03.03.2011, 22:14 |

Шановні наші жінки, дорогі колеги!
  У ці осяяні яскравим сонцем дні прийміть щирі вітання з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем!
  Милі наші жінки! Ви є берегині добра, ніжності, сімейного затишку, та й просто - Ви окраса нашого життя!
  Саме завдяки Вам, вашій любові, терпінню й доброті чоловіки долають негаразди, не втрачають надії і вірять у краще.
Тепло й ласка жінки – матері, дружини, коханої, їхні ніжні усмішки допомагають переносити прикрощі нашого буття.
  Хочемо висловити Вам усім щиру подяку за вашу повсякденну напружену працю.
  Від щирого серця бажаємо Вам та вашим родинам здоров’я, щастя, кохання, світла, радості!
  Нехай збуваються усі ваші найзаповітніші мрії та бажання, і нехай не оминає Вас турбота й любов коханих чоловіків!
Дорогі жінки, дівчата!
Наші рідні і красиві!
Кращого немає свята,
Аніж те, що прийшло нині!
Це для вас сніги розтали,

Це для вас прийшла весна.
Ви собою полонили
Наші душі і серця.
То ж лишайтесь завжди милі,

Ніжні, щирі, чарівні,
І розумні, і вродливі,
І веселі, і прості
!

ДодавАвтор: Владислав_Васько | ДатаДата: 03.03.2011, 16:45 |

Кожна дитина-талант
    8 лютого проходив День початкової школи. Він пройшов під девізом «Кожна дитина талановита».  В цей день були проведені різноманітні заходи. Діти відвідали виставку  малюнків учениці 2-А класу Дорош Олени. В 2-А і в 2-Б класі були проведені інтелектуальні ігри «Знай і відгадай». Була випущена фотогазета про життя, навчання і проведення вільного часу учнів початкових класів. А переможцями у вікторині стали учениці 4-х класів: І місце – Кантоха  Саша 4- Б і Коваленко Богдана;  ІІ місце – Рубін Тая         4-А клас; ІІІ місце – Славік Аліна. Діти мали можливість подивитися і оцінити старання і каліграфію учнів з інших класів на виставці «Зошит – обличчя учня».
   І підсумком дня була виставка поробок «Світ захоплення моєї родини». Кожна дитина змогла показати майстерність і старання своїх батьків. Можна було побачити і вишивки, зроблені руками дітей, ляльки – мотанки, різноманітні поробки з бісеру,камінців, тканини; чудові картини.
   А почесне місце зайняла спільна робота сім’ї Полянських (2-А клас) – страва «Фаршировані карасі», які  виявилися не тільки красиві, а й смачні.
   Учням, учителям, гостям сподобалася виставка. Вони були вражені майстерністю, оригінальністю виконаних робіт.