«  Листопад 2011  »

Головна » 2011 » Листопад » 05
ДодавАвтор: Владислав_Васько | ДатаДата: 05.11.2011, 17:44 |

4 листопада 2011  року в гімназії відбулося традиційне свято-конкурс «Вже в вальсі осінь закружляла». Всі з нетерпінням та величезним трепетом у серці чекали на зустріч з надзвичайно красивим і величним танцем. Протягом цілого місяця з усіх куточків нашої школи лунали чарівні мелодії. Кожен знайшов собі справу по душі: хтось працював над постановкою танцю,хтось готував костюми, зачіски, хтось вперше вивчав вальсові кроки, а хтось вже відшліфовував свої вміння. І ось , настав день, коли вони подарували нам, глядачам, свої танцювальні композиції, які вразили своєю красою, майстерністю, елегантністю, ніжністю.
І нехай, можливо, виконання вальсу наших учнів ще далеке від ідеалу, від тих професійних виступів, які бачимо по телевізору, і у юних танцюристів ще  не зовсім витончені та артистичні рухи, але основним є те, що усі присутні відкрили для себе чарівний світ цього вічно молодого, красивого танцю. А головне , що всі ми піднялися на декілька кроків над буденністю та сірістю, доторкнулися до краси серцем, адже це того варте.
Дуже вразили нас композиції вальсу, які підготували учні 11-А класу(I місце), 9-Б та 11-Б(II місце), 9-А і 11-В(III місце).
Тож будемо з нетерпінням чекати на зустріч у наступному році із нашим давнім і водночас  невідомим знайомим-вальсом.