«  Грудень 2011  »

Головна » 2011 » Грудень » 05
ДодавАвтор: Владислав_Васько | ДатаДата: 05.12.2011, 17:08 |

Проект мав на меті сприяти системним змінам в освітніх закладах, які забезпечать поліпшення якості освіти, підвищення кваліфікації медпрацівників.
  Учасники проекту під керівництвом викладачів Полтавського інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського познайомилися з етапами практичного дослідження, елементами процесу евалюації, видами та методами самооцінювання, структурою кінцевого результату, набули досвіду створення проекту змін.
  Дирекція гімназії дотримується думки, що навчальний заклад має майбутнє, якщо в ньому відбуваються якісні зміни, спрямовані на розвиток. Саме тому у школі протягом вересня – листопада здійснювалась системна робота по створенню проекту розвитку школи.
  Отримавши інформацію про сильні й слабі сторони роботи закладу, аналітична група створила проект розвитку гімназії «Інформаційно-комунікаційні технології: сучасно, якісно».
  Реалізація проекту передбачає покращення матеріально - технічної бази гімназії, підвищення якості освітніх послуг, створення умов для самореалізації, самовдосконалення, саморозвитку випускників, можливості проведення  інтернет-конференцій, інтернет – уроків, дистанційних уроків, роботу віртуальної бібліотеки.
  Бажаю педагогічному колективу гімназії натхнення, творчих сил, креативного мислення, дієвих результатів у реалізації проекту.

Директор гімназії Ірина Рогодченко

ДодавАвтор: Владислав_Васько | ДатаДата: 05.12.2011, 17:00 |

Для любителів сучасного танцю, ритмічної музики відбувся конкурс сучасного танцю «Танцювальний ринг»,де юні танцівники 5-8 класів продемонстрували свою майстерність, артистичність, оригінальність виконання. У залі панувала атмосфера дружньої підтримки, драйву, лунав веселий сміх, бурхливі оплески.
Цікавими художніми номерами, які стали окрасою вечора, порадували Лілія Кулик, Руслана Філонець, Лера Кащеєва, Саша Бублій та Костя Калюжний. Чудово справилися зі своїм завданням чарівні ведучі Таня Ненашева та Аліна Криворотько. Вперше себе в ролі ведучої спробувала і Роза Сініченко, яка робить свої перші кроки на шкільній сцені.
Нелегке завдання було у журі , їм необхідно треба визначити переможця, бо конкурс є конкурс. Результати порадували глядачів, викликавши шквал аплодисментів. 7-В клас, який не один раз виборював перше місце у конкурсі і у цьому році виявився найкращим. Їх танцювальна композиція «Леді джентельвумен» дуже сподобалась і глядачам, і журі. Дівчатка вразили своєю майстерністю, витонченістю, ритмічністю рухів, вдалими костюмами. Оригінальністю відзначився і 7-А клас(2 місце), їх танець-калейдоскоп із декількох яскравих мелодій, був дуже цікавий. 2 місце також вибороли й дівчатка 6- А класу. А 3 місце розділили між собою 8-Б та 8-А класи.
По-родинному тепло зустрічали танцювальні колективи 5-х класів, які вперше брали участь у конкурсі і достойно представили себе.
Вечір пройшов феєрично, весело. Всі, хто був присутні у залі, отримали величезне задоволення, позитивні емоції, хороший настрій.