«  Березень 2012  »

Головна » 2012 » Березень » 25
ДодавАвтор: Владислав_Васько | ДатаДата: 25.03.2012, 22:54 |

На базі гімназії відбулося районне засідання "Школи молодого вчителя". В ньому брало участь 16 учителів із різних шкіл.
         Своїм досвідом поділилися і учителі початкових класів.
         Молоді колеги мали змогу переглянути урок математики вчителя вищої кваліфікаційної категорії Баган О.П. Вона працює за системою розвивального навчання. На уроці другокласники досліджували, як порівняти багатоцифрові числа  у позиційних системах.
         Вчителі ознайомилися зі стилем, цілями та методами розвивального навчання.
         Дещо з побаченого, можна застосувати молодим колегам у своїй роботі.

Наступний урок був у 4 класі. Учитель Губарь О.В. разом зі своїми вихованцями проводила урок – проект « Донька Прометея».
          Звісно, до такого уроку діти повинні готуватися заздалегідь. І тому було дано завдання відшукати нову інформацію в різних джерелах. Діти були поділені на групи і кожна з них досліджувала своє завдання, відшукували відповідну інформацію. Результатом роботи було створення  сторінок «Літературознавство», «Дослідницька»,  «Поетична», «Творча», по яких і відбувся захист проекту.
           На уроці діти також передавали настрій за допомогою малюнків – символів від прочитаних поетичних творів Лесі Українки.
           Тож бажаємо вам, молоді колеги, терпіння, творчих злетів, здійснення мрій та сподівань.