«  Травень 2012  »

Головна » 2012 » Травень » 10
ДодавАвтор: Владислав_Васько | ДатаДата: 10.05.2012, 12:09 |

28 квітня у Карлівській  гімназії  ім.. Н. Герасименко, відбулося дуже радісне і трішечки сумне свято – свято Останнього дзвоника для одинадцятикласників.
      Останній дзвінок! Скільки в ньому спогадів, мрій і сподівань, радості і смутку, світлої печалі… І чим ближче день випуску, день розлуки з друзями, з учителями, з рідною  школою, тим схвильованіше, відвертіше  звучить у висловах старшокласників відчуття великої  подяки самій світлій і радісній порі, яка зветься «шкільні роки».
     За традицією з вітальними словами до учнів звернулися директор школи І.О. Рогодченко, міський голова В.А Слєпцов,батьки ОГ.Коноавл. Вони побажали випускникам  натхнення, успіхів у здійсненні життєвих планів. Своїх найстарших товаришів привітали найменші друзі-гімназисти.А матері вручили вишиті рушники ,як благословення на щастя своїм дітям-випускникам.
     І ось лунає останній дзвоник, який кличе у незвідану дорогу майбутнього,як рубіж між дитинством і дорослим життям.