«  Червень 2012  »

Головна » 2012 » Червень » 05
ДодавАвтор: Владислав_Васько | ДатаДата: 05.06.2012, 00:19 |

У квітучу літню пору ми відзначаємо свято найменших громадян нашої держави.
Все навколо  квітне і  дихає життям. Сонце зігріває своїм теплом, а легке літнє повітря дарує задоволення  і  наповнює  нас  силою  природи.
   Такі самі відчуття викликають діти. Найкраще, що у нас є. Вони надихають, спонукають до нових досягнень, повертають віру в життя.
  Святковий захід,  присвячений  Дню захисту  дітей ,  розпочався о 9 годині 30 хвилин.
  Завітали на  це свято   дорослі ,  вихованці  дошкільних навчальних закладів та учні з пришкільних оздоровчих таборів. На міському стадіоні відбулася театралізована ігрова програма за участю вихованців БДЮТ. Почесні гості вітали малят зі святом  і вручили подарунки  та солодощі. На малечу з дитячих садочків  чекала  музично - розважальна  програма.  Учні  1А класу, переодягнені  в  казкових героїв, допомагали вихователям розважати  малят, грали з ними у  цікаві ігри.
     Ми зобов’язані зробити все можливе, щоб наша  малеча росла щасливою, розумною, здоровою  і  талановитою.  Нехай  наших діток оточують доброта   і  розуміння,  а  їхні  мрії  завжди  збуваються.
Малята   – наша надія, наша гордість.
   Щирі вітання – батькам.  Нехай  Ваші  діти  приносять  тільки радість,  приємні  клопоти  та  будуть  втіленням  Ваших  мрій!