«  Квітень 2013  »

Головна » 2013 » Квітень » 04
ДодавАвтор: Олена_Павлівна | ДатаДата: 04.04.2013, 21:01 |

2-3 квітня у місті Полтаві на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходили обласні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.Позмагатися і показати свою майстерність вирішили 58 учасників з усіх куточків Полтавщини.
     З гордістю повідомляємо,що учень 3-А класу Мшецян Володимир здобув почесне 2 місце у розділі змагань "Виготовлення гумомоторної моделі", а учень 3-Б класу Антіпов Артем у розділі змагань "Виготовлення моделі транспортної техніки" теж здобув срібло. В підсумку команда Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко виборола 3-е місце на обласних змаганнях.

Вітаємо з перемогою!

http://karl-gymnasium.at.ua/class_visti/16161616.jpg     http://karl-gymnasium.at.ua/class_visti/15151515.jpg

ДодавАвтор: Владислав_Васько | ДатаДата: 04.04.2013, 18:53 |

27 березня у м. Полтава вперше відбувся чемпіонат області серед юних підприємців під назвою «Крок до бізнесу». Він проходив на базі   Полтавського  університету  економіки і торгівлі ,на змагання з’їхалися 19 команд старшокласників. Метою  конкурсу було спрямувати інтелектуальний і творчий потенціал обдарованої молоді на розвиток підприємництва.
    Наш район представляла команда  «Бастіон» Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко, до складу якої увійшли учні :Васько Владислав(11-Б),Ніколаєв Сергій(11-А),Ревенко Анастасія(10-В),під  керівництвом   вчителя економіки Хміль Тамари Валентинівни. Фінальна частина змагання, як і відбіркові тури, була розділена на кілька етапів.  Після їх проходження в супер фінал дісталися лише чотири найкращі команди, серед яких потрапив і «Бастіон». У підсумку ми вибороли III почесне місце.
     Сподіваємося, що досвід, отриманий нами у роботі чемпіонату, стане у нагоді при виборі майбутньої професії, а позитивні враження нагадуватимуть про дружню роботу в команді. Адже ,запуск бізнесу - це завжди складно, але в той же час і цікаво. Тому така гра - хороша можливість випробувати себе.
Васько Владислав учень 11-Б класу