«  Квітень 2013  »

Головна » 2013 » Квітень » 30
ДодавАвтор: Владислав_Васько | ДатаДата: 30.04.2013, 13:01 |

23 квітня в РБК відбулося свято гімназії «Смарагдові самоцвіти», на якому навчальний заклад збирав шкільний урожай, який цьогоріч був надзвичайно щедрим: 38 перших, 22 других, 14 третіх місць на районному, уперше за останні роки – 19 призових місць на обласному етапі предметних олімпіад та конкурсі імені П.Яцика, 1 призове місце з правознавства на Всеукраїнському етапі : учениця 10-А класу Ніколаєнко Віра, наставник Мороз Л.М. – ось результат спільної діяльності гімназистів та їх наставників –учителів.
    Окрім того, 10 школярів –учасники обласного етапу конкурсу науково-дослідних робіт МАН, з них одна учениця – Ніколаєнко Віра, 10-А клас - зайняла І місце, два учні –Кошляк Анастасія, Бобрицький Сергій, 10-А,  – ІІ, один- Яковлєв Владислав, 11-А клас – ІІІ місце.
     Ми гордимося тим, що наш навчальний заклад у цьому навчальному році по підсумках результатів зовнішнього незалежного оцінювання п’яти років увійшов до десяти кращих навчальних закладів Полтавської області, отримавши Сертифікат якості.
  21 учень отримав грамоти, спонсорські премії та подарунки в номінаціях: «Інтелектуальна обдарованість» (Ніколаєнко Віра, Яковлєв Владислав, Домаренко Ольга, Бобрицький Сергій, Кошляк Анастасія, Палатай Дар’я, Шуть Анна, Шпак Олександра, Ревенко Анастасія, Григоренко Максим, Косик Дмитро, М’ясоїд Алла, Бобрицький Володимир); «Соціальна обдарованість» (Бобрицький Сергій,  Ревенко Анастасія); «Спортивна обдарованість» (Погорєлов Андрій, Моторна Юлія); «Золотий голос гімназії» (Кохановська Ольга); «Золота палітра» (Здір Дана); «Юний декламатор»(Мацак Яро ... Читати далі »