«  Лютий 2015  »

Головна » 2015 » Лютий » 12
ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 12.02.2015, 21:08 |

6 лютого 2015 року  успішно  пройшов день дитячої творчості  в рамках благодійності   в підтримку героїв АТО під гаслом «Наше мистецтво та тепло сердець – воїнам-оборонцям рідної землі». Силами  педагогічного та учнівського колективів  гімназії підготовлено  концерт, в якому взяли участь школярі різних вікових категорій : Губарь Олег, Положишник Катерина  (10-Б клас, ведучі свята), група барабанщиць (8-А клас), Мреква Олександра (4-А), Кохановська Ольга (9-А), Філонець Руслана(11-Б), Бублій Олександра (10-Б), Боровик Аліна (11-В), Коваленко Марія (6-А),Каленіченко Анжеліка (7-Б), Дроздович Ксена (4-Б), Лукаш Максим (10-А)- виконавці- солісти, Мацак Ярослава (художнє читання),танцювальні колективи 5-А,6-А, 9-А,11-А, 11-Б , 10-А,10-Б,4-Б , 5-Б, 4-Акласів.

Усі, хто прийшов на свято, відзначили, що захід підготовлено  та проведено на високому рівні. Завдяки підтримці  батьків учнів гімназії, карлівчан, які відгукнулися на запрошення, було зібрано  6770 гривень і передано на лікування нашому землякові, жителю села Мар’янівки, учаснику АТО, пораненому в одному з боїв Савчуку Сергієві. Сам захід став ще одним підтвердженням гуманності, родинної згуртованості, небайдужості до долі  людини і самої країни. Він сприяв збагаченню духовності, вихованню патріотизму, любові до Батьківщини. Цьому всьому передувала велика підготовча робота: складання сценарію, підбір та підготовка репертуару, розповсюдження запрошень, оформлення сцени, монтаж відеоматер ... Читати далі »