«  Вересень 2015  »

Головна » 2015 » Вересень » 02
ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 02.09.2015, 18:48 |

Сьогодні - особливий день!
Сьогодні – особливе свято!
В нім сплеск надій , розмай пісень,
Знаменна,світла та велична дата!
Перше вересня у цьому році співпало з  25 – річчям школи, тому на святі лунали щирі вітання всім , чиє життя пов’язане  зі школою!
25 років тому срібні переливи дзвоника сповістили про відкриття у нашому місті нової школи і про початок нового навчального року. Йшли  роки, на зміну одному поколінню приходили інші, змінювались учні , та вчителі, оновлювалися  кабінети. Та незмінним залишається одне – наша школа завжди була в числі кращих шкіл міста.
  У цей день зібралася вся шкільна родина- вчителі , батьки , маленькі першачки, що вперше почули малинові переливи першого дзвоника, Тож  шкільна родина гучними оплесками  привітала   гімназійне поповнення- дорогих першокласників! Школа  прийняла  їх у свої обійми, таких красивих, радісних і схвильованих!
Гордо, впевнено крокуйте, малюки.
Ви для тат і мам надійна зміна,
Ви продовження достойне для родини,
Ви – майбутня світла гордість України.
В день 25 - річчя школи було сказано  найщиріші слова вдячності  нашим дорогим вчителям , які своєю наполегливою  творчою працею створювали імідж гімназії,зміцнювали її авторитет серед інших шкіл, сприяли розвитку та розквіту школи. Від усіх учнів , які навчалися і зараз навчаються - низький уклін за сумлінну працю , за терплячість, мудрість ,доброту.
Малечу привітали казкові герої -  Попелюшка , Ромашка та Буратино , Королева Наук ,Новий навчальний рік.
Хвилюючим був цей день і для  учнів молодшої та середньої школи , а також дла тих  , хто востаннє прибув н ... Читати далі »