«  Лютий 2016  »

Головна » 2016 » Лютий » 09
ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 09.02.2016, 13:49 |

Посвята в гімназисти

«В гімназію йду, мов на свято»

Особлива подія в житті школярів - початкова школа позаду, а попереду їх чекає незвідане... П'ятикласники поповнюють ряди гімназистів! Тому щорічно в стінах гімназії проходить традиційне свято «Посвята в гімназисти». У цьому навчальному році в закладі на 47 гімназистів стало більше. Учні 5-х класів презентували свої класні колективи, виконали Гімн гімназії. Разом із своїми вихованцями класні керівники Нікітіна-Сторожко Н.М., Безсмертна В.І. дали клятву «завжди й у всьому бути мудрим порадником і другом у навчанні й духовному становленні своїх вихованців…» Посвяти наймолодші гімназисти чекали з нетерпінням і тому ретельно готувались до неї, презентуючи свій клас. П’ятикласники дуже хвилювались, відчуваючи важливість цієї події та відповідальність за виступ перед гостями. Привітати зі святом прийшли лідери учнівського самоврядування: президент гімназії Ярослава Мацак та королева наук Ольга Домаренко. Гарний настрій допомогли створити й ведучі – випускники Катерина Положишник та Олег Губарь.  Кульмінацією свята стала клятва п’ятикласників: добре вчитися, брати активну участь у громадському житті, берегти і примножувати славу рідної гімназії, із честю нести високе звання гімназиста. Відтепер учні 5 класу стали повноправними членами великої гімназійної родини. Хочеться, щоб таке свято надовго запам'яталося дітям!

ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 09.02.2016, 13:46 |

Вітаємо з перемогою!

12-13 лютого 2016 року відбувся обласний етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Перемогу гімназії здобула учениця 11 класу Домаренко Ольга- І місце, секція «Історичне краєзнавство» (науковий керівник Огризько О.Ф.). Ольга стала абсолютним переможцем у своїй секції, завоювавши право представляти дослідження й на всеукраїнському рівні. Тож ми бажаємо здійснення всіх бажань, нових творчих пошуків нашій гімназистці!

ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 09.02.2016, 13:32 |

«Небесна сотня…. Герої не вмирають!»

20 лютого   вся країна відзначає   День Героїв Небесної  Сотні, день мужності українського народу ,день свободи та  рівноправ’я,день боротьби за краще майбутнє.
…і мовчки сотня непокорених героїв
    відходила у чисті небеса,
     І погляди знесилених мільйонів дивились вслід братам, батькам, синам…..
   Не залишилась осторонь молодь гімназії  імені Ніни Герасименко.  19  лютого 2016 року  для учнів 9- 11 класів  було проведено лінійку –реквієм  «Небесна сотня…. Герої не вмирають!»  Діти читали вірші, переглянули відеофільми, вшанували пам'ять Героїв хвилиною мовчання. Реквієм покликаний нагадати кожному про ту ціну ,яку заплатили наші співвітчизники за правду і волю. А свічка , яку запалили в залі , нагадувала про ту важку втрату , якої зазнали сотні родин та все українське суспільство. Вони закликали сьогодні всіх згадати у молитвах  усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять усіх невинно убитих згуртує нас , живих, дасть нам силу та волю, мудрість та наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У залі панувала атмосфера скорботи , жалоби  та водночас гордості і незламності.
   Також у гімназії проведено флешмоб « Пам’яті загиблих за гідність» , в якому взяли участь учні 3-А класу ( класовод Л.О. Ляпота),  конкурс малюнків  для учнів 1-4 класів  « Вони, ... Читати далі »