«  Березень 2016  »

Головна » 2016 » Березень » 13
ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 13.03.2016, 09:16 |

Перші дні березня проходять у підготовці вшанування пам’яті великого генія України – Т. Г. Шевченка.

Другого березня в м. Полтаві відбувся обласний етап конкурсу читання віршів Т. Шевченка та про нього. Нашу гімназію представляли переможці районного етапу Швець Ангеліна (6-А клас) та учениці 11 класів Бублій Олександра й Мацак Ярослава. Виступи були цікавими й продуманими. Це було відзначено членами журі (Швець А. посіла ІІІ місце) і глядачами.

Полум’яні слова про Кобзаря лунали в стінах гімназії і 9 березня на лінійці старшокласників.

Випускник 11-Б класу Губарь Олег емоційно, із непідробною щирістю в кожному слові прочитав вірш Л. Яцюри «Тарасе, знаєш, з нами ти…» Укотре старшокласники й гості переконалися, що безмежний світ Шевченкової поезії зачаровує, окриляє, не залишає байдужим.

Активними учасниками стали не лише учні, а й працівники школи. Бібліотекарем Мотріченко О. М. та вчителем української мови та літератури Даценко А. Я. підготовлено цікаву, змістовну виставку творів Кобзаря.

... Читати далі »