«  Квітень 2016  »

Головна » 2016 » Квітень » 09
ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 09.04.2016, 14:08 |

Для людини з талантом і
                                                                    любов’ю до праці не існує перешкод.
   Л. Бетховен

8 квітня на базі нашої школи відбувся традиційний районний конкурс –захист   інформаційно- дослідницьких проектів серед учнів 4-х класів.
                  Інформаційно - дослідницьких проектів серед маленьких «чомучок»?
Так, бо творчі проекти   - це інтегрована форма роботи учнів початкової школи, що надає можливість розвинути прагнення до пізнання, до активної творчої участі у створенні спільного результату; бо творчі проекти – це виховання шанобливого ставлення до історії, культури, традицій українського нараду, бо творчі ... Читати далі »