«  Квітень 2016  »

Головна » 2016 » Квітень » 30
ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 30.04.2016, 10:05 |

З 20 по 27 квітня 2016 року в Карлівській гімназії імені Ніни Герасименко пройшов традиційний тиждень вшанування обдарованих дітей, який почався святковою лінійкою та закінчився традиційним родинним святом «Смарагдові самоцвіти», що проходило в РБК. Найщиріші вітання й найкращі побажання линули від директора гімназії Рогодченко І.О., голови районної профспілки освітян Черненко О.П., голови загальношкільного батьківського комітету Дроздовича І.А., заступників директора з навчально-виховної та виховної роботи Третяк А.М., Андрійченко Т.М., Горпинченко В.М. переможцям номінацій «Соціальна, спортивна, художня обдарованість», «Кращий клас року», які були нагороджені грамотами, а номінантам «Інтелектуальна обдарованість» (переможці обласного етапу олімпіад) вручені ще й грошові винагороди. У номінації «Кращий учень року» (переможці Всеукраїнського етапу олімпіад) відзначені учні 11 класу Домаренко Ольга та Романчук Дмитро, які також отримали грамоти та грошові премії. Традиційно в номінації «Серце віддаю дітям» преміями районної профспілки освітян були нагороджені педагоги, які підготували переможців обласного етапу олімпіад. У ході урочистостей юні вихованці гімназії, БДЮТ приємно вразили присутніх своїми талантами, танцюючи й співаючи на сцені. Ведучі свята – педагог-організатор Жура О.Є, учні – Мацак Я., Швець А., Мацак С. сприяли тому, щоб свято пройшло в щирій святковій атмосфері.
      Попереду – нові відкриття, здійснення мрій. Обдаровані діти – гордість і натхнення нашого закладу. Саме їм належить майбутнє. Хай же воно буде успішним і щасливим!

... Читати далі »