«  Червень 2016  »

Головна » 2016 » Червень » 04
ДодавАвтор: Олена_Павлівна | ДатаДата: 04.06.2016, 17:17 |

Щороку  серця  десятків  учнів  Карлівської гімназії  імені  Ніни  Герасименко  зігріті теплими, лагідними і ніжними промінцями  оздоровчого  табору «Сонячний». Вихователі в ньому, мов справжні мами, турбуються про кожну дитинку, переймаються  її потребами, вихованням та розвитком індивідуальності.
     Місяць червень, щедрий на свята і сповнений світла від дитячих усмішок, розпочався Днем  захисту дітей. Вихованці табору «Сонячний» з цікавістю спостерігали за дійством, яке відбувалося на сцені Районного будинку культури і щиро вітали  юних  акторів  та виконавців гучними оплесками. Не менш захоплюючими були майстер-класи,  на яких дітей навчали виготовляти сувеніри з паперу і  картону. Любителям активного відпочинку припали до душі спортивні конкурси та естафети.
     З піднесеним настроєм у дружньому колі табірної сім'ї відбулась урочиста лінійка та святковий концерт до відкриття «Сонячного». Дорослі і малі не стримували своїх яскавих емоцій, вітаючи виступи юних артистів. Усі вихованці пообіцяли неухильно дотримуватись  законів табору і обов'язково знайти нових друзів.
      Наостанок   свята    начальник табору Капінус Л.О.  побажала      всім присутнім гарного і вдалого відпочинку,  здійснення творчих задумів.

http://karl-gymnasium.at.ua/2a/54321.jpg     http://karl-gymnasium.at.ua/2a/9876890.jpg