«  Червень 2016  »

Головна » 2016 » Червень » 06
ДодавАвтор: Олена_Павлівна | ДатаДата: 06.06.2016, 17:32 |

Спорт стає засобом виховання тоді,  коли він ― улюблене заняття кожного.
                                                                          В.Сухомлинський
       Спортивні змагання ― чи не найулюбленіший час дітвори. Цього дня вихованці з різних загонів випробовували свої сили в конкурсах,  естафетах,  командних іграх. «Веселі старти» були справді веселими як для гравців, так і для вболівальників. Юні спортсмени виявили неабияку спритність, швидкість і витривалість. І хоча перемогу здобула команда, яка здобула найбільшу кількість очок, та всіх поєднала справжня дружба і прагнення реваншу.
          Плідним виявився цей день і на творчі поробки. Керівники гуртків Карлівської районної  Станції юних техніків       Бобрицький Я.А. та  Гоменюк К.Д. сприяли розкриттю в школярів уяви, фантазії, практичних навичок у виготовленні сувенірів. Діти з задоволенням займалися улюбленою справою, вдосконалювали свої вміння.
       ... Читати далі »