«  Вересень 2016  »

Головна » 2016 » Вересень » 12
ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 12.09.2016, 13:22 |

« Зірки українського спорту викликають на старт»!

Спорт є незмінним супутником нашого життя,дарує нам безмежну  радість , гартує тіло і дух, зміцнює здоров’я ,вчить толерантності, поваги один до одного, пропагує здоровий спосіб життя!
  9 вересня 2016 р.  у Карлівській гімназії імені Ніни Герасименко пройшов традиційний олімпійський фестиваль, присвячений Дню фізкультури та спорту  та олімпійському  руху,  який називається  «Зірки українського спорту викликають на старт».  Цей захід мав на меті поглибити знання учнів про наших українських спортсменів – героїв , переможців Олімпійських ігор ,які прославляють нашу державу  на світовому рівні  на різних спортивних  змаганнях, щоб діти рівнялися на них , брали приклад ,наслідували і  в майбутньому перевершували їх рекорди!   Особливо актуальним є проведення цього заходу зараз , коли наша країна як ніколи  потребує сильних , сміливих , загартованих патріотів, майбутніх захисників України.
  Гімназисти гаряче привітали всіх любителів спорту та тих, хто підтримує та пропагує здоровий спосіб життя! Згадали і про юних  туристів - краєзнавців , які були активними учасниками  змагань у туристичному таборі . Це команда  « Нічна варта» . Бурхливими оплесками зустріли виступ керівника  команди Оксани Сергіївни Сущенко , яка вручила  грамоти  , подякувала  учасникам та вболівальникам.  А на глядачів чекав  музичний сюрприз від учасників команди « Нічна варта&ra ... Читати далі »