«  Листопад 2016  »

Головна » 2016 » Листопад » 05
ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 05.11.2016, 13:39 |

Конкурс  сучасного  українського  танцю
« Україна – талановита країна!»

02 листопада 2016 року у гімназії відбувся   конкурс сучасного українського  танцю «Україна – талановита країна!», який вже завоював популярність  серед учнів 5- 8 класів.І це не дивно, адже український танець - це краса,енергія, хороший настрій!
   У цьому році конкурс пройшов надзвичайно яскраво та організовано. Всі танцювальні композиції відзначалися майстерністю виконання, артистизмом, оригінальністю, ритмічністю та яскравістю. Порадували наші наймолодші артисти, учні 5 класів. Вони показали  чудові танці, вразивши глядачів своєю надзвичайною енергією, запалом.
Танцювальний конкурс з кожним роком набирає обертів, стає все більш різноманітним, професійним. Хочеться висловити слова щирої подяки всім , хто причетний до організації цього свята, хто дав можливість доторкнутися серцем до прекрасного , до неповторного світу танцю, до мистецтва. Особливі слова подяки ми говоримо батьківським колективам за підтримку та  допомогу у пошитті таких чудових, яскравих костюмів.
   Журі визначило переможців конкурсу – 1 місце – 7-А, 5-Б класи, 2місце –  8-Б,  8-А,6-А, 6-Б,  3 місце –  7-Б, 5-А клас.
Всі глядачі отримали величезне задоволення від цього танцювального шоу!