«  Лютий 2017  »

Головна » 2017 » Лютий » 08
ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 08.02.2017, 09:55 |

А ви вмієте вибирати книги?

У світі видається величезна кількість книг для дітей. Серед них багато оповідань, віршів, розповідей про ліси, ріки, життя тварин, про наукові відкриття та мандрівки. Багато книг присвячено історії нашої країни, народознавству. Усі книги прочитати неможливо, тому треба вибрати найцікавіші, найбільш необхідні. А як знайти ці книги? От і учні 2-Б класу поставили собі те ж запитання.

На бібліотечному уроці діти дізналися про каталоги, тематичні виставки та полички,  які допомагають  зробити вибір на користь тієї чи іншої літератури. Також  юні читачі ознайомились з порядком розстановки книг та систематизацією їх по жанрах.

Дружіть з книгою! Вона - це найбільше з усіх чудес, створених людством. Безмежна сила книжки – без неї людина сліпа. Книга  відкриває перед нами величезний світ знань. Ми часто, навіть, не замислюємось, яке це диво – пізнавати світ через книгу!