«  Лютий 2019  »

ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 21.02.2019, 16:05 |
ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 21.02.2019, 15:48 |

Голос гімназії

Впевненість у собі – це риса, з якою не народжуються, а набувають її завдяки цілеспрямованим зусиллям. У Карлівській гімназії цьому приділяється чимало уваги... З цією метою й організовуємо конкурси і фестивалі, свята, змагання, виставки... Сьогодні, наприклад, відбувся відбірковий тур " Голос гімназії". Старшокласниці-співачки стануть тренерами для дітлахів-любителів співу, допоможуть їм підготуватись до наступного етапу співочого шоу...Усім удачі!

Т.М.Андрійченко, заступник директора по виховній роботі.

ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 21.02.2019, 15:40 |

Пам'ять...Вона вічна

Пам'ять...Вона вічна, бо передається від покоління до покоління.  Ось уже п'ять років поспіль Україна відзначає День пам'яті Героїв Небесної Сотні. Не залишаються осторонь і педагогічний та учнівський колективи Карлівської гімназії. Кожного року 20 лютого запалюємо свічі в пам'ять про полеглих Героїв, схиляємо голови в скорботі, слухаємо хронологію доленосних подій, згадуємо Героїв, які захищають нашу країну на Сході, читаємо вірші, співаємо  оптимістичних пісень з вірою в майбутнє України.

Т.М.Андрійченко, заступник директора по виховній роботі.

ДодавАвтор: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 21.02.2019, 14:56 |

Уроки музичного мистецтва в Карлівській гімназії завжди цікаві для дітлахів. Адже вони тут виявляють власну творчість у виконанні імпровізованих поспівок, показують вміння виділяти головне та аналізувати, демонструють своє особливо емоційне, щиросердечне сприйняття музичних творів. На уроці "Танцювальні ритми" панувала творча атмосфера....

Т.М.Андрійченко, заступник директора по виховній роботі