«  Вересень 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 18.12.2017, 15:00 |

21 вересня- міжнародний День Миру....Хода Миру завітала і до Карлівської гімназії. Дітки у красивих вишиваночках, веселі і щасливі співали пісні про мир, танцювали, брали участь у флешмобі, створювали символічного живого Голуба Миру, запускали у небо жовтоблакитні кульки з виготовленими паперовими голубочками, солідаризуючись таким чином з дітьми всього світу у бажанні жити в мирі. МИ ЗА МИР!!!  МИ ЗА ЩАСТЯ НАШИХ ДІТЕЙ!!!

Заступник директора

з виховної роботи Т.М. Андрійченко