«  Березень 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 17.10.2017, 07:44 |

Команда юних дебатерів «Дайвери»  знову виборола перемогу!!! Цього разу за першість змагалися в конкурсі обласного рівня. Серед представлених 24 команд області вони кращі! Це результат наполегливої праці керівника команди Мороз Л.М., членів команди Володимира Бобрицького, Павла Багана та Ігоря Ніколаєнка! Сьогодні вони приймали щирі вітання від учнів та вчителів. Директор гімназії Рогодченко І.О. вручила переможцям грамоти, а вони передали вибороний кубок. Дякуємо за перемогу! Так тримати!

Заступник директора з виховної роботи

Т.М.Андрійченко