«  Червень 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 20.07.2018, 22:35 |

ДЕНЬ БЕЗПЕКИ

Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.
   Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. Тому сьогодні у таборі діти поєднали цікавий відпочинок з корисним навчанням.
   Педагоги вирішили перевірити знання дітей з безпеки життєдіяльності. І зробили це у вигляді цікавого квесту, під час якого учасники продемонстрували свої вміння діяти в екстремальних та надзвичайних ситуаціях. Їм  довелося спробувати себе у ролі пожежних та лікарів, інспекторів ДАІ та представників інших важливих професій.
   На кожній із 5 станцій :"Допоможи потерпілому", «Автомістечко», «Безпека» , „Орієнтувальна", «Не жартуй дружок з вогнем»  необхідно було  виконати два завдання та отримати по пять ключів.
   Отже, кожна команда отримала  конверт із маршрутним листом і гра розпочалася. Діти дуже старалися , щоб отримати якомога  більше ключів. Це дало їм змогу відгадати головну фразу і одержати солодкі подарунки.
Впевнені, що учні отримали практичний досвід, який обов’язково знадобиться їм у житті.