«  Червень 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 20.07.2018, 22:35 |

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ

5 червня у таборі  був « Днем Довкілля» (до Всесвітнього дня навколишнього середовища). Тематикою цього дня став зелений. Діти  з усіх загонів прийшли до табору в одязі цього кольору, цим самим продемонструвавши своє небайдуже ставлення до збереження природи.

Разом з вихователями створили дуже красиві,оригінальні та тематичні квіткові композиції. Із любовю малювали своїх улюблених тварин.

А під кінець дня весело та цікаво провели час, шукаючи скарб під час квесту «Солодке дерево». Ця гра була присвячена природі, а саме - вихователі хотіли перевірити знання дітей про дерева, які ростуть у нашій місцевості. Тому всі завдання були присвячені видам дерев, їх значенню та користі в житті людей. Діти бігали від станції до станції, шукаючи підказки, які привели їх до найголовнішого дерева, де був захований солодкий скарб – цукерки. Вихователі задавали учасникам змагання багато запитань, читали цікаві історії та казки про рослини, спонукали їх міркувати, згадувати, отримувати нову інформацію. Під час квесту діти показали гарні знання з природознавства, проявили кмітливість та винахідливість. Цей день запам’ятається їм надовго!