«  Червень 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 16.12.2018, 23:11 |

ДЕНЬ ДРУЖБИ ТА ОПТИМІЗМУ

До Міжнародного дня друзів наступний день у таборі був оголошений Днем дружби та оптимізму.

Розпочався він з обговорення  історії з життя « Садако та тисяча паперових журавликів» . Діти були надзвичайно зворушені  розповіддю про японську дівчинку Садако, яка захворіла на лейкемію, але дуже хотіла жити, тому робила паперових журавликів, щоб її мрія жити здійснилася.

Для підтримання  оптимістичного настрою в таборі  кожен  мав цілий день посміхатись. А під час цікавого майстер – класу в техніці орігамі діти виготовили  паперових голубків, загадавши при цьому найзаповітніше бажання, щоб  в  Україні був мир.

Результативними  були тренінги з психологом. Діти вчилися дружити, бути добрими, піклуватися  про своїх близьких.

Фінальним акордом цього дня стала вистава, яку діти переглянули наприкінці. Це була година єднання з мистецтвом. Актори  Полтавського лялькового театру продемонстрували майстерну гру, залучивши глядачів до участі у виставі.