«  Червень 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 17.10.2017, 07:44 |

12 червня в пришкільному оздоровчому таборі “Сонячний” пройшло незвичайне свято “День індіанця”. Вихователі кожного загону разом із дітьми вигадували назву племені, його історію, девіз, також давали імена “вождям” своїх “племен”.

Свято розпочалося із представлення племен, коли бойовий дух запанував у кожному серці індіанця. На дітей чекало багато цікавих конкурсів і завдань, які вони з радістю виконували. Кожне плем'я продемонструвало свій ритуальний танок.

Діти чудово відпочили і з нетерпінням чекають на інші конкурси і змагання.