«  Червень 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 23.06.2018, 13:48 |

ДЕНЬ РЕКОРДІВ ТА ЮНИХ ТАЛАНТІВ

Ранок цього дня розпочався з «Параду віночків». Наші дівчатка прийшли до табору  в вишуканих народних та яскравих сучасних віночках . Вони були дуже красиві і їх було надзвичайно багато.

Далі вихованці табору створювали емблеми «Мій талант», цим самим поділившись із друзями своїм захопленням.

Цього дня загони змагалися в спритності, швидкості, витривалості – встановлювали спортивні рекорди.

А на останок усім табором станцювали флешмоб «Яскраві діти», в котрий раз довівши,що всі діти талановиті.