«  Вересень 2012  »

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 28.03.2024, 22:14 |

Здрастуй, новий навчальний!
    Пролетіло швидкоплинним птахом яскраве літечко. Ось уже і вересень на порозі,а з ним і новий навчальний рік. Гомінка,весела дітвора зібралася на своє традиційне свято – першого дзвоника. Прийшли привітати учнівську родину й шановні гості:Дроздович Ігор Анатолійович,голова загальношкільного батьківського комітету,керуючий справами районної ради, Шабанова Ольга Іванівна,заступник завідуючої районним методкабінетом відділу освіти Карлівської РДА, Гизила Андрій Григорович, начальник Карлівської міжрайонної  податкової інспекції, голова ради гімназії,Дубовик Сергій Олексійович, директор приватного підприємства Карлівської СПМК №8,Максимова Любов Іванівна,голова правління Карлівської райспоживспілки.
    Теплі слова побажань, поздоровлень,настанов адресувала учасникам свята, а особливо першокласникам,Шабанова Ольга Іванівна. Головними діючими особами  святкування  почувалися  першокласники, які вперше прокрокували подвір’ям  навчального закладу як учні.
Врешті,урочисто пролунав перший дзвоник,що знову покликав дітей у Країну знань!