«  Серпень 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 25.09.2018, 20:01 |

Дорога гімназійна родино!

Любі наші діти! Шановні батьки, педагоги!

Вітаємо вас зі святом Першого вересня – Днем знань! Саме з нього починається  цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання нового, ще незвіданого дорослого життя.

Для першокласників цей день – перша сходинка до Країни Знань. Саме вони ввійдуть в історію  як першопрохідці оновленої системи освіти – Нової української школи.  То ж побажаємо їм щасливої дороги  до знань, успіхів та перемог.

Давайте зробимо цей навчальний рік роком нових можливостей, партнерства і творчого зростання.

Бажаємо  всім міцного здоров’я, моральних і фізичних сил, вміння дарувати людяність і тепло своїм дітям і учням. Нехай буде у ваших родинах достаток і мирне небо над головою!

Дирекція гімназії