«  Травень 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 20.07.2018, 22:35 |

Гімназійне свято «Смарагдові самоцвіти»

11 травня 2018 року в Карлівській гімназії імені Ніни Герасименко відбулося традиційне свято «Смарагдові самоцвіти», що проходило в РБК. На початку дійства дружна гімназійна родина переглянула миті 2017-2018 навчального року. Багато зроблено, багато досягнуто.   Найщиріші вітання й найкращі побажання линули від начальника відділу освіти, молоді та спорту КРДА Слєпцової Л.М., директора гімназії Рогодченко І.О. переможцям номінацій «Соціальна, спортивна, художня обдарованість», «Кращий клас року», які були нагороджені грамотами, а номінантам «Інтелектуальна обдарованість» (переможці обласного етапу олімпіад) вручені ще й грошові винагороди. У номінації «Кращий учень року» відзначені учні 11 класу Баган Павло та Дзьох Юлія. Традиційно в номінації «Серце віддаю дітям» преміями районної профспілки освітян були нагороджені педагоги, які підготували переможців обласного етапу олімпіад.
   На святі шкільна родина дякувала за підтримку та допомогу меценатам-спонсорам. Шефи розділили з гімназійною родиною теплі та приємні хвилини святкування. У ході урочистостей юні вихованці гімназії приємно вразили присутніх своїми талантами, танцюючи й співаючи на сцені. Свято гімназії – це захід, де кожен гімназист може показати свій талант, досягнення або захоплення, може отримати підтримку та любов однодумців,
                                                               Заступник директора з навчально-виховної роботи Л.П. Полтавська