«  Травень 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 18.12.2017, 14:47 |

Конкурс малюнків на асфальті

«Здрастуй, любе літечко!»

29 травня 2017 року на подвір’ї табору „Сонячний" пройшов конкурс малюнків на асфальті «Здрастуй, любе літечко!» Малюнки вийшли яскравими та веселими: сонце з промінчиками, блакитна хмарка, квіточки й метелики, будиночки — кожен малюнок був неповторним і особливим. Наші діти продемонстрували, що вони мають надзвичайну фантазію та уяву, яку втілили в своїх малюнках.