«  Червень 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 23.06.2018, 13:48 |

Літечко, привіт!

Літо – найвеселіша для дітей пора року. Адже сааме в цю пору найдовші та найцікавіші канікули. Неповторні тому, що пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку, цікаві розваги, нові зустрічі. Стільки всього цікавого можна побачити, навчитись та зробити. А ще підрости, зміцніти, порозумнішати.
         Влітку в Карлівській гімназії імені Ніни Герасименко  розпочав свою роботу відпочинковий табір «Сонячний».
Перший день розпочався зі знайомства на урочистій лінійці «Країна Сонячна запрошує». Діти  вчили речівки,  девізи . Працювали зі шкільним психологом на тренінгу «Будьмо знайомі!». Створювали великі спільні  малюнки на асфальті «Канікули, привіт!».
  Наступний  «День Відповідальності» був насичений справами, бо слід було  прочитати і обговорити казку «Три питання», скласти закони табірного життя, написати побажання щодо роботи табірної зміни (  гра- розвага « Скринька бажань»), намалювати долоньками групові плакати «Долоньки єдності», позмагатися в естафеті «Один  за всіх і всі за одного». Ця робота сприяла мобілізації та згуртуванню, загальній творчості, радості спільної праці, усвідомленню, що діти - члени однієї команди.
Але ж під час канікул потрібно і веселитися. Тому третій день табірної зміни пройшов під гаслом «Веселий». Відбувся святковий концерт відкриття табірної зміни під назвою «Табір – територія радості», на якому панувала дружня атмосфера та веселий настрій. Діти радували присутніх запальними таночками й веселими пісеньками. Жабки-скрекотушки, шалені бджілки, морячки - усі раділи літечку.
     Та свято тривало і 1 червня. Табір «Сонячний» прийняв участь у міських заходах  присвячених Дню захисту дітей. Цікаві майстер-класи, спортивні ігри та змагання і концерт додали настрою в цей святковий день.