«  Червень 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 18.12.2017, 14:59 |

8 червня Мелещенков Ілля Вікторович інспектор Карлівського районного сектору відділу кримінально - виконавчої інспекції зустрівся з учнями у таборі «Сонячний»

Права і обов`язки пішоходів та велосипедистів – основі питання, про які йшла мова під час зустрічі з працівником  поліції.

Навчити дітей змалку дотримуватись правил дорожнього руху – таке завдання ставлять  перед собою не тільки батьки,  вчителі,  а й працівники поліції .

Під   зустрічі зі школярами гімназії  інспектор відділення Мелещенков Ілля Вікторович моделював різні ситуації, в які найчастіше потрапляють пішоходи. Майже всі школярі знають основні правила безпеки. А тим, хто забув, ще раз нагадали: як правильно переходити проїжджу частину дороги; де, згідно з правилами, повинні знаходитись неповнолітні в салоні машини; що означають сигнали світлофора та регулювальника на дорозі.

Серед дітей були такі, які цікавились з якого віку, як і де велосипедисти  мають право рухатись проїжджою частиною. Адже більшість із школярів вже їздять  на велотранспорті.

Ілля Вікторович розповів підліткам, які зізнались, що переходять дорогу в невстановленому місті, в той час, як в декількох метрах є пішохідний перехід, про небезпеку, яка на них чекає. Працівник  поліції навів конкретні приклади до чого призводить така та необережна поведінка на дорозі.