«  Вересень 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 23.10.2018, 12:49 |

Загін миротворців Карлівської гімназії  пропагує МИР на ЗЕМЛІ!! В Міжнародний день МИРУ  в навчальному закладі звучали пісні про мир, дитячі думки про мир, школярі  малювали мир, представляли  мультимедійну презентацію "Україна хоче миру!". Для дітей мир - це радість, тепло, спокій, дружба.... Випущений   в голубе небо білий голуб символізує прагнення  наших юних гімназистів до миру та злагоди в усьому світі... МИ - ЗА МИР!  Єднаймось!