«  Травень 2012  »

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 25.04.2024, 11:16 |

Друга неділя травня – День Матері. У цей день найкращі слова линуть всім жінкам у привітаннях! Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово «Мама». Мама! Найдорожче слово в світі Де б не був ти, що б ти не робив. Назавжди вона твій шлях освітить ніжним серцем відданим тобі! Мама це найближча, найдобріша, найкрасивіша і наймиліша людина у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська любов зігріває нас все життя аж до старості. Її створив Бог на цій землі для краси і щастя, щоб вона дарувала життя і була продовжувачем роду людського.
     Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя і добра на довгі літа! Нехай здоровими і щасливими зростають Ваші дітки: і рожевощока малеча, і статні юнаки та дівчата, ті,  котрі самі пізнали щастя батьківства  і ті, кому вже життя помережило скроні сріблом. Поваги Вам і шани від людей, а від Всевишнього – благословення!

Ми мусимо до віку памятати,

що найсвятіша в світі - мати

Матусю ми усі свою кохаєм

За неї завжди Господа благаєм

І де би не були ми у світах

Матусі завжди моляться за нас,

Дітей своїх завжди чекають

І всі провини радо їм прощають.

З нас кожного матусенька жаліє

Вона усе на світі розуміє

І дітям своїм завжди допоможе

Навіть на схилі літ, коли й сама неможе