«  Лютий 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 18.12.2017, 14:50 |

Не забуваймо тих, хто дарує  нам щодня спокій і свободу

Тільки з початком війни ми почали замислюватися над глибиною поняття «мир». І завдячуючи українським  військовим, ми маємо мирне небо на більшій частині України.

01. 02.17р.у гімназії відбулася тепла , щира зустріч старшокласників з військовим комісаром Карлівського району Лукашем С. А., ст.. офіцером відділення комплектації  Біланом В.В., учасниками АТО Нечаєм О. В., Савчуком С.І. та керівником  ГО « Карлівська самооборона»            Портянніковим С.В.

Чоловіки прийшли на зустріч у формі, на якій виблискували медалі . Їх хвилюючі розповіді  про бойових побратимів, про подвиги героїв-воїнів, їх мужність , самовідданість, пронизані патріотизмом, гордістю, вразили слухачів.

Мета заходу : формування і розвиток мотивацій, спрямованих на підготовку до захисту держави і служби в ЗСУ, виховання української молоді у дусі військових традицій українського народу.

Білан В.В. розповів  про військові навчальні заклади та  правила вступу до  них. Учні з цікавістю подивилися відеоматеріали про Збройні Сили України, про розвиток і становлення українського війська.                                                                           Такі зустрічі із захисниками рідної землі надихають учнів на героїзм, мужність, безмежну любов до України, виховують майбутнє покоління справжніми патріотами.

Учні щиро подякували  воїнам, які  в складний для країни час не забули  про своє покликання, не випустили  з рук зброї і залишилися вірними  військовому обов'язку і військовій службі, які ціною колосальних зусиль захищають Незалежність, життя і безпеку кожного з нас, а так само наше право вільно жити на своїй землі

Ця зустріч вселила  віру в те, що небо нашої Батьківщини буде мирним, адже його оберігають такі славні воїни, яким довірено найдорожче, найсвятіше – Україна!

Жура О.Є., педагог-організатор