«  Вересень 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 17.10.2017, 07:35 |

Олімпійський фестиваль - улюблене традиційне спортивне свято школярів Карлівської гімназії.  У цьому році він проходив під девізом "Щасливі українські діти - здорові, сильні, мужні". Сьогодні було весело!!!! Бігали, стрибали, підтягувалися, переправлялися через жердину, віджималися, міряли силу у перетягуванні канату, а ще грали у волейбол, міні-футбол, веселі українські дитячі ігри....Одним словом, рухалися від малого до великого...Веселі пісні, запальні танці, колективні речівки додали азарту, запалили юні серця бажанням бути фізично загартованими, сміливими, сильними. Була і смачна каша, і нагороди... Ми за спорт, ми за  здоровий спосіб життя!!!

Заступник директора

з виховної роботи Т.М. Андрійченко