«  Листопад 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 21.01.2019, 12:48 |

На  вулиці вже перший сніжок-провісник  зими, а в актовій залі Карлівської гімназії дітлахів розважає пані Осінь-чарівниця... Учні 3-Б класу разом з класним керівником Коваленко С.Ю. запросили усю гімназійну родину на свято. І чого тут тільки не було!!!  І театральні сценки, і пісні з танцями, і веселий ярмарок, і виставка осінніх овочів та фруктів та багато інших див. А ще  гостей свята Осінь пригостила смачнющою випічкою!!!

Т.М.Андрійченко, заступник директора по виховній роботі