«  Грудень 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 21.01.2019, 12:49 |

Патріотичні акції «Малюнок на фронт» , «Лист герою»

Естафету по відзначенню Дня Збройних Сил України учні гімназії  продовжили  патріотичними акціями «Малюнок на фронт» , «Лист герою» , присвячені воїнам , які бережуть спокій та мир у наших оселях.  Листи , в яких діти дякували за   героїзм та стійкість воїнів АТО, побажання, здоров’я , щоб герої повернулись додому до своїх родин  живими , .що пробирають  душу до самісінької глибини, малюнки  про Україну,  від змісту яких не втримати сліз, будуть передані у військовий комісаріат, а в подальшому – до бойових частин.
Нехай Господь єднає Україну в мирі, злагоді, нехай ангели оберігають Вас, воїни-герої  , від небезпеки і повертають  додому з перемогою. Слава  Українському  війську!

Педагог-організатор О. Жура