«  Жовтень 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 19.11.2018, 14:26 |

Що очікувати у ЗНО-2019

Термін проведення: 20 травня – 13 червня 2019 року.

Кількість предметів: кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із переліку: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.

Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам ЗНО, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти» (ці ж програми були чинними під час розроблення тестових завдань 2018 року).

ЗНО=ДПА
•    для учнів закладів загальної середньої освіти, які в 2019 здобувають повну загальну середню освіту, результати ЗНО з трьох предметів зараховуються як результати ДПА:
1.    Українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, власного висловлення на дискусійну тему).
2.    Математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття).
3.    Один з навчальних предметів (за вибором випускника):  біологія, географія, фізика, хімія, іноземні мови.
•    для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які у 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти, результати ЗНО з двох предметів зараховуються як результати ДПА:
1. Українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, власного висловлення на дискусійну тему);
2. Математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття) на вибір учня (слухача, студента).

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти звертає увагу всіх, хто планує у 2019 році реєструватися для участі у ЗНО, необхідно завчасно потурбуватися про  отримання паспорта. Реєстрація на ЗНО здійснюється за наявності паспорта.

Для забезпечення оперативного ознайомлення з актуальними новинами стосовно ЗНО-2019 створено безкоштовний мобільний додаток “Харківський РЦОЯО”. Завантажити офіційний мобільний додаток сайту “Харківський РЦОЯО” можна у Play Market.