«  Вересень 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 23.10.2018, 12:50 |

Що нового у Карлівській гімназії? У нас знову весело, цікаво, гамірно!!  "Роби, як ми, роби краще нас!" - під таким гаслом відбулося спортивно-розважальне саято для школярів початкової школи.  Музична ранкова зарядка, танцювальний флешмоб, веселі естафети, змагання з м'ячами, скакалками, долання перешкод, рухливі ігри на свіжому повітрі, смачнюща каша - все це для загартування, зміцнення імунітету, пропаганди здорового способу життя, для настрою, дружби між дітьми. Дякуємо ініціативним батькам за те, що завжди поруч, разом з дітьми. Переможцями стали СИЛА, ЗДОРОВИЙ ДУХ І КРАСА!