«  Лютий 2017  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 18.12.2017, 14:57 |

«Схиліть голови низько   перед Героями Небесної Сотні!»

20 лютого   вся країна відзначає   День Героїв Небесної  Сотні, день мужності українського народу ,день свободи та  рівноправ’я, день боротьби за краще майбутнє.

«Небесна Сотня»… Юнаки , батьки

Їх імена ніколи не забути

Вони ж за мене полягли, як ті , що захищали Крути…

Не залишилась осторонь молодь гімназії  імені Ніни Герасименко.  20  лютого 2017 року  для учнів 6-8 класів  було проведено лінійку –реквієм  ««Схиліть голови низько   перед Героями Небесної Сотні!» Діти читали вірші, переглянули відеофільми,  вшанували пам'ять Героїв хвилиною мовчання. Реквієм покликаний нагадати кожному про ту ціну ,яку заплатили наші співвідчизники за правду і волю. А свічка , яку запалили в залі , нагадувала про ту важку втрату , якої зазнали сотні родин та все українське суспільство. Також вшанували пам’ять Героя України Романа Гурика, познайомилися ближче з його біографією, його подвигом.

Закликаємо  сьогодні всіх згадати у молитвах  усіх Героїв,які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять усіх невинно убитих згуртує нас ,живих, дасть нам силу та волю,мудрість та наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. У залі панувала атмосфера скорботи , жалоби  та водночас гордості і незламності.

О.Є.Жура, педагог-організатор