«  Січень 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 24.04.2018, 18:08 |

Соборна мати Україна, одна на

всіх як оберіг!

І дорослі ,і малі – всі ми діти твої , рідна ненько Україно!  Ми щасливі з того, що маємо свою країну , свою державу, зародження якої почалося глибокої давнини. Ідея всеукраїнської єдності формувалася ще з часiв Київської Русi, Галицько-Волинської держави, Запорізької Січі, визвольної вiйни пiд проводом Богдана Хмельницького, Гетьманщини.

В історії становлення незалежності і соборності України  особливе місце займає день 22 січня 1919 року, коли Директорія Української Народної Республіки проголосила Злуку всіх українських земель в єдину Українську державу. Саме цей день з′єднання Західноукраїнської  Народної Республіки з Українською Народною Республікою прийнято відзначати як свято –День Сборності, незалежності України. Цей день увійшов до національного календаря як велике державне свято . У Карлівській гімназії ми вже традиційно відзначаємо цей день цікавими , яскравими , патріотичними заходами.  Для учнів початкової школи  проведено   інформаційно- патріотичну  сторінку  «Соборна єдина моя Україна».  У шкільній бібліотеці презентовано книжкову виставку «Соборність – це єдність і злагода», викладку періодичних видань, плакатів «Незалежна. Соборна. Вільна»

Для учнів 5-8 класів проведено тематичну лінійку «Соборна мати Україна, одна на  всіх як оберіг!» , де діти читали патріотичні  вірші  , дивилися відеофільм «Цей день в історії », прослухали історичні відомості про День Злуки, співали українські патріотичні пісні.  Організовано виставку творчих робіт вихованців,  присвячену Дню Соборності України   «Сонце Соборності».

Олена Жура, педагог-організатор