«  Жовтень 2011  »

ДодавДодав: Владислав_Васько | ДатаДата: 29.03.2024, 01:35 |

Акція «Подаруй бібліотеці книгу»

Тут  книги розумні спокійно живуть
У тихій величній світлиці
А двері широкі, відкриті ведуть
До знань золотої скарбниці.

У шкільній бібліотеці гімназії імені Ніни Герасименко вже стало традицією кожного навчального року з 20 по 30 вересня проводити акцію « Подаруй бібліотеці книгу» та « Тобі, рідна бібліотеко, від вдячних читачів», присвячену Всеукраїнському дню бібліотек.
  По проведенню акції був створений організаційний комітет, складено план проведення. Активом бібліотеки оформлені рекламні оголошення, проводились бесіди з читачами, в яких пояснювалась мета заходу, значення книги і бібліотеки в житті кожної людини, термін проведення акції.
  Першими благодійниками у поповненні книжкового фонду бібліотеки стали учні
7В класу,  2А класу, 4А класу, 1Б класу, 1А класу. Для шкільної бібліотеки були подаровані сучасні, цінні і цікаві книги. Це – « Сучасна дитяча енциклопедія «Україна», « Все про все на світі» , «Моя Україна», « Атлас тварин», казки народів світу, вірші та казки дитячих письменників – земляків.
  У номінації акції « Тобі, рідна бібліотеко, від вдячних читачів» фонд бібліотеки поповнився книгами Роберт Стівенсон « Острів скарбів»  - учениці  7В класу  Мацак Ярослави, М.Гоголь «Вечори на хуторі біля Диканьки» -Думенко Анастасія(5А клас).
Турчак Владислав подарував твори В.Нестайка.
  В бібліотеці організована книжкова виставка «Подарунки наших читачів», де на кожній подарованій книзі кріпиться паперовий ярлик із прізвищами благодійників.
  Оргкомітетом, активом бібліотеки підведені підсумки акції. Серед учнів початкових класів переможцями стали:
  • 1 місце -3А клас
  • 2 місце – 4А клас
  • 3 місце – 1Б клас, 4Б клас.
   Серед учнів 5 -11 класів переможцями є:
  • 1 місце – 7В клас
  • 2 місце – 8Б клас
  • 3 місце – 5А клас
  Оргкомітет по проведенню акції вдячний всім учням гімназії, всім тим, хто любить і береже книгу, хто постійно користується порадою В.О.Сухомлинського: « День прожитий без книги – марно прожитий день»

Бібліотекар Плюта Л.І.