«  Червень 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 20.07.2018, 22:36 |

29 травня відбулось урочисте відкриття літнього мовного табору «FRIENDS», розподіл школярів (5-6 класи) на загони та презентація візитних карток команд (кожен загін обрав собі назву, девіз та виготовив власний постер).

Основна мета роботи мовного табору – зацікавити учнів вивченням іноземних мов, допомогти подолати психологічний та мовний бар’єри, саме тому було підібрано завдання розважального та розвивального характеру: презентації, квести, кулінарні майстер-класи, ігри, пісні, танці, екскурсії, інтерв’ю, перегляд навчального відео та мультфільмів.