«  Грудень 2015  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 28.03.2024, 14:17 |

Вітаємо переможця обласного етапу!

19 грудня 2015 року на базі Полтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів №30  пройшов обласний етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка. У ньому взяло участь більше 200 учасників – учнів та студентів навчальних закладів області. Серед них були й наші гімназисти: Коваленко Маша – 7-А кл. (учитель Даценко А.Я.); Приліпко Світлана – 10-Б кл., Романчук Дмитро – 11-Б кл. (учитель Коновал О.Г.).Учасники повинні були написати твір, визначити деякі факти з біографії Т.Шевченка, з’ясувати особливості творчості поета та його малярських робіт. Найуспішніше виконала всі завдання Коваленко Маша – 7-А кл. (учитель Даценко А.Я.). Вона завоювала почесне І місце!Щиро вітаємо з перемогою нашу юну зірочку та її наставника, зичимо натхнення, нових творчих злетів та перемог!