«  Лютий 2018  »

ДодавДодав: Яніна_Володимирівна | ДатаДата: 23.02.2018, 00:22 |

Вітаємо шкільну команду КВК за перемогу в районних та успішний виступ в зональних змаганнях !

Дякуємо за  акторську майстерність, дотепні жарти, позитивний гумор, оптимізм, подарований веселий настрій глядачам.

В історію розвитку шкільного КВК внесли свою нову сторінку веселі та кмітливі  Дзьох Юлія, Банченко Ярослав, Наконечна Тетяна, Заікіна Мирослава, Хоменко Владислав, Овчаренко Олександр, Хміль Олександр, Сидорець Віталій, Пилипенко Микола.

Успіхів вам, діти!